Indeks MILW-M18GG-502PROMO
Produkt dostępny 15 szt.
Czas realizacji: 24h
Ilość
1.jpg
MILWAUKEE SMAROWNICA 18V TOWOTNICA
M18GG-502
2.jpg
SPECYFIKACJA:
MODEL: M18 GG
AKUMULATOR: M18 b5
ŁADOWARKA W ZESTAWIE: Bez ładowarki w zestawie
LICZBA AKUMULATORÓW: 2
NAPIĘCIE (V): 18
POJEMNOŚĆ AKUMULATORA [AH]: 5.0 Ah
TYP AKUMULATORA: Li-ion
CIŚNIENIE (BAR): 690
W ZESTAWIE: M18 GG, 2 x akumulator 5.0 Ah
WAGA Z AKUMULATOREM (EPTA) (KG): 3.9 (M18 B2)
Mocny silnik 18V oferuje ponad 690 barów maksymalnego ciśnienia pracy
Wydłużony czas pracy - rozsmaruje do 7 kaset na jednym ładowaniu
Dobrze wyważona i ergonomiczna - długość tylko 355 mm, waga 3.9 kg
Zawór zwrotny to pewny mechanizm szybkiego wyciskania
Trzy możliwości załadunku - ”kiełbasa”, nabój, możliwość wysysania
Kartusz do smaru o pojemności 400 ml, smar 473 ml
Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE® M18™
Wyposażony w wąż elastyczny 1219 mm z osłoną sprężyny